FaceBook  Twitter

Raimundas Vaiksnoras

Brg. gen. R. Vaikšnoras gimė 1970 m. liepos 12 d. Druskininkuose. Tarnybą Lietuvos kariuomenėje jis pradėjo 1991 m. vasario 28 dieną, paskirtas Krašto apsaugos departamento Mokomojo junginio žvalgybininku, o kario priesaiką generolas davė 1991 m. kovo 11 d. Tarnybos atkurtoje Lietuvos kariuomenėje metu iš pradžių ėjo šaulio, skyriaus ir būrio vado pareigas, vėliau tapo karininku.

Karininko vardą galima užsitarnauti, tačiau vado vardą reikia nusipelnyti. Sveikindami bendražygį, vilką - Raimundą, mes drąsiai galime sakyti, kad laipsniai ir pareigos ne visus "sugadina". 

Niekada nėra nusisukęs nei nuo vieno kario, visada pirmasis ištiesia ranką sveikindamasis, visada išklauso prieš pasakydamas. Lyderis, vadas, Lietuvos kariuomenės Karininkas iš didžiosios raidės! Duok Dieve, kad ir jo auklėtiniai būtų tokie kaip šis generolas!

Generole, mums yra garbė kartu su jumis tarnauti ir bus malonu pakelti tostą jūsų puikaus jubiiejaus proga. Tarnaukite žmonės, o jie visada tarnaus su jumis mūsų Tėvynei Lietuuuvai!

Puikios jubiliejinės nuotaikos linki visi VILKŲ KLUBO nariai - AŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ

vilkų klubo administracija

 

Komentarai   

0 # Rimas Anglickas 2020-07-10 14:42
Sveikinmai dar 2 tiek!!!

You have no rights to post comments