FaceBook  Twitter

IMG 4022

Iš kairės: Audrius Stonkus, Darius Katinas, Rimantas Gvazdauskas ir Žilvinas Svirnelis. T. Dambrausko ntr. 1991 m. Profsąjungų rūmai

 

      Sveiki Vilkai, visus su artėjančiu vilkadieniu!

                       Šventės šventėmis, o jose svarbiausia yra - Žmonės! Norime pasidalinti džiugia naujiena, kad netikėtai atsirado mūsų bendražygis, vienas iš pirmųjų Lietuvos kariuomenės kūrėjų, Mokomojo junginio karys Rimants Gvazdauskas. Vis kurie turėjo garbės tarnauti su juo ir jo a.a. broliu Artūru puikiai pamenate, kad jie buvo didžiuliai Lietuvos patriotai, patys tikriausi koviniai kariai kurie galėjo eiti į ugnį ar į vandenį. Šiuo metu jam reikalinga žmogiškoji pagalba, truputį medicinės paramos, tačiau daugiausia moralinės.... Gyvenimas mus visus skirtingai išmėto, tačiau save vertinanti ir gerbianti šeima niekada iš savo gretų neišstumia savo narių, o jei kuris grįžta jis priimamas atgal į glėbį. Ačiū jau prisidėjusiems Pranui, Dariams Katinui ir Kondratavičiui, Liutarui Kavoliūnui, o Liutauras Paužuolis Rimantą laikinai prisiėmė pas save kol galės susidėlioti pabyrėjusius gyvenimo verpetus. 

                  Birželio 6 d. 18.00 val. bendražygis Liutauras Paužuolis visus kviečia pas į sodybėlę adresu Gvazdikų sodų 10-oji g. Vilnius. 

                  Manau, kad tai unikali proga visiems susibėgti, susitikti seniems draugams bei bendražygių būryje prisiminti senus laikus, pasidalinti prisiminmais...kadangi po tiek metų tai yra pats vertingiausias turtas kurį mes dabar privalome puoselėti.

 

vilkų klubo administracija

 

Komentarai   

+1 # Tomas Užpolevičius 2022-01-12 11:44
(vaikas neatpažintas) - Žilvinas Svirnelis
0 # Aleksiejus Gaizevskis 2022-01-18 11:26
Dėkui, pataisėme

You have no rights to post comments